KIM JESTEŚMY?

3D PHOENIX stanowi czołówkę sprzedawców drukarek oraz usług w technologii 3D na rynku środkowoeuropejskim.
Firma od ponad 2-óch lat utrzymuje ugruntowaną pozycję w dynamicznie rozwijającej się branży, stale poszerzając ofertę o nowe urządzenia i rozwiązania. Wyróżnia ją bogate portfolio,  usługi druku 3D w technologiach: FDM, Polyjet oraz SLS a także kompleksowość prowadzonych działań od projektowania 3D przez specjalistyczne szkolenia po serwis i konsultacje technologiczne.

WSPÓŁPRACA Z ZORTRAX

Polska marka Zortax produkująca drukarki 3D w bardzo szybkim tempie urosła do rangi jednego z największych i najlepszych dostawców tego typu urządzeń na świecie. Od samego początku swojego istnienia 3D PHOENIX jest jej głównym partnerem handlowym i jedynym w Polsce dystrybutorem maszyn marki Zortrax. To wyjątkowe wyróżnienie i zobowiązanie sprawiło, że rozwijamy się jeszcze dynamiczniej i cały czas doskonalimy poziom naszych usług.

Więcej o Zortrax – https://zortrax.pl/firma/zortrax/

JAK PRACUJEMY?

To Państwo mówią jak mamy pracować! To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dostosowujemy produkty i procesy do Państwa wymagań. Możemy sobie na to pozwolić, dzięki:

  • szerokiemu spektrum możliwości – od projektowania, przez skanowanie po druk,
  • bogatemu portfolio maszyn i usług,
  • doskonałemu zespołowi specjalistów,
  • zdobytemu doświadczeniu,
  • doskonałym relacjom z partnerami handlowymi i producentami maszyn.

Jak możemy Państwu pomóc?

ZORTRAX STORE

3D PHOENIX jest założycielem jedynego w Polsce i pierwszego w Europie Środkowej salonu druku 3D. Funkcjonujący od grudnia 2015 roku Zortrax Store jest przestrzenią skupiającą pasjonatów druku 3D. Jest to miejsce zarówno dla profesjonalistów, biznesmenów, którzy planują wdrożenie tej technologii w swoich firmach, biznesie jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z drukiem 3D. W salonie można zapoznać się z szerokim asortymentem produktów Zortrax, materiałami do druku 3D oraz częściami zamiennymi. Na specjalne życzenie organizujemy szkolenia, prezentacje oraz seminaria.

Zortrax Store, ul. Grzybowska 4, otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00.

PARTNERZY

Współpracujemy z najlepszymi, zaufały nam największe firmy w Polsce, takie jak:

Tago, Danone, Ikea, ABB, Alstom, Aluproff, Microsoft, Orange, TVN, Cersanit.

NASZE USŁUGI

DRUKOWANIE 3D

Drukowanie 3D to proces, który wymaga nie tylko najlepszego projektu ale także dobrania właściwego materiału oraz maszyny i metodologii drukarskiej. Dzięki dostępowi do najlepszych drukarek oraz producentów surowców a także naszemu ogromnemu doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez cały proces i zrealizujemy dla Państwa każde zamówienie na najwyższym poziomie.

PROJEKTOWANIE 3D

Sztuka druku 3D zaczyna się oczywiście od projektu. Przeniesiemy każdy pomysł i projekt z Państwa wyobraźni do rzeczywistości.

SKANOWANIE 3D

Skanowanie 3D to odwrotny względem druku 3D proces. Wykonujemy go na najlepszych skanerach 3D firmy Smarttech skanujących obiekty z dokładnością 10 mikronów. Przygotowujemy profesjonalne skany dla największych firm przemysłu z wielu, różnych branż.

SZKOLENIA

Druk 3D to z jednej strony najszybciej rozwijająca się dziedzina technologiczna, z drugiej innowacja nadal stanowiąca wielkie wyzwanie dla firm. Oferujemy szkolenia z obsługi drukarek i skanerów 3D oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie modelowania obiektów. Pomagamy również w procesie wdrażania tej technologii w Państwa firmie.

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Kaczmarczyk

Mateusz Sobczak

ZAUFALI NAM

NAJLEPSZE PRODUKTY DOSTARCZA