Druk 3D – szkolenia

Drukowanie 3D to nowoczesna technologia, którą dzisiaj wykorzystuje się na coraz większą skalę w wielu rodzajach działalności, np. w medycynie do robienia protez czy różnego rodzaju implantów. W architekturze druk 3D służy do wykonywania modeli, dzięki którym Klient łatwiej może wyobrazić sobie gotowy projekt. Jest to rozwiązanie o wiele lepsze niż prezentacja modelu cyfrowego lub tworzenie kosztownej makiety. Drukarki 3D umożliwiają również prototypowanie, wykorzystywane praktycznie we wszystkich dziedzinach przemysłu. Technologię druku 3D stosuje się także w modelarstwie oraz do celów edukacyjnych i rozrywkowych. Możliwości użycia tej technologii jest jeszcze więcej, dlatego niezwykle ważne jest to, aby – oprócz wprowadzania nowoczesnego sprzętu na rynek – aktywnie działać w zakresie promocji i upowszechniania druku 3D.

3D PHOENIX, jako firma świadcząca kompleksowe usługi 3D, zajmuje się edukacją, promocją oraz wykorzystaniem technologii druku przestrzennego w procesach szybkiego projektowania czy produkcji małoseryjnej. Oferujemy szkolenia z obsługi drukarek i skanerów 3D oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie modelowania obiektów. Chętnie pomożemy w procesie wdrażania tej technologii w Państwa firmie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli zainteresowani są Państwo profesjonalnym szkoleniem z zakresu druku i skanowania 3D prosimy o kontakt telefoniczny: (+22) 299-81-00 lub e-mailowy na adres: szkolenia@3dphoenix.pl.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przybliżymy zasady współpracy z naszą firmą, m.in. w zakresie projektowania 3D.