3D PHOENIX SP. Z O. O.

ul. Heroldów 6, 01-991 Warszawa

KRS 0000629671 NIP 5213743101 REGON 365040270

Informacje główne

 1. Oferowane przez nas produkty są wyłącznie nowe.
 2. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.
 3. Do każdego produktu może być dołączona faktura VAT.

Sposób składania zamówień

 1. Telefonicznie pod nr tel. 22 494 34 11.
 2. Pocztą e-mail (24h) na adres [email protected] – podając nazwę i symbol produktu oraz pełne dane zamawiającego.
 3. Wypełniając formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu.

Realizacja złożonych zamówień

 1. W celu zrealizowania zamówienia niezbędne jest podanie adresu dostawy wraz z danymi kontaktowymi zamawiającego (adres e-mail lub numer telefonu).
 2. Przyjęte zamówienie zostanie potwierdzone drogą e-mail lub telefonicznie.
 3. Anulowanie zamówienia lub jego zmiana są możliwe do chwili potwierdzenia jego realizacji przez sklep.
 4. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, które budzi wątpliwości lub w przypadku podania danych uniemożliwiających dokonanie potwierdzenia.
 5. Promocje nie łączą się z innymi promocjami.

Sposoby, koszty i terminy dostaw

 1. Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, InPost lub Poczty Polskiej.
 2. Zakupiony towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie, chyba że informacja o dostępności produktu mówi inaczej, a w przypadku płatności za pobraniem w ciągu 24 godzin od potwierdzenia tej formy płatności.
 3. Powodzenie dostawy w terminie 24 godzin zależy od dostępności produktów, dlatego w przypadku wyczerpania zapasów zamówionego towaru w magazynie, Kupujący niezwłocznie zostanie poinformowany o innym terminie realizacji zamówienia.
 4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe doręczanie przesyłek przez firmę spedycyjną.
 5. Podczas dostawy Klient jest zobowiązany do sprawdzenia stanu dostarczonego towaru w obecności kuriera. W przypadku wykrycia uszkodzeń niezbędne jest sporządzenie stosownego protokołu szkody, zawierającego opis zaistniałych w transporcie uszkodzeń, który jest podstawą wymiany produktu na nowy.

Sposoby płatności

 1. Przelew bankowy.
 2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za
  pośrednictwem Dotpay.pl
 3. System płatności PayPal.
 4. Tradycyjna forma płatności w okienku kasowym (na poczcie, w banku i w wybranych punktach).
 5. Płatność przy odbiorze.

Zwroty towaru

 1. W myśl przepisów Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dn. 24.06.14 r., poz. 827), Kupujący może odstąpić od umowy, którą zawarł na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa w ciągu 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
 2. Do zwracanego towaru kupujący jest zobowiązany dostarczyć formularz zwrotu dostępny na stronie sprzedającego.
 3. Zwracany towar nie może posiadać oznak użytkowania lub uszkodzenia i musi posiadać oryginalne opakowanie. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 4. Do zwracanego towaru należy dołączyć otrzymany paragon lub fakturę.
 5. Kupujący ponosi koszty następujące koszty: koszty bezpośrednie zwrotu rzeczy, za wybranie innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę; zapłatę za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy w sytuacji: wykonywania usługi albo dostarczania wody, gazu, energii elektrycznej gdy są one dostarczane w ograniczonej objętości lub w ustalonej ilości, lub energii cieplnej ma się rozpocząć przed upływem terminu do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa, na wyraźne żądane konsumenta złożone w formie oświadczenia na trwałym nośniku.
 6. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
 7. Zwrot zapłaconej kwoty w tym koszty dostarczenia rzeczy, następuje niezwłocznie po otrzymaniu rzeczy z powrotem lub dostarczeniu przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 
 8. W kwestiach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dn. 24.06.14 r., poz. 827) oraz  Dyrektywy Parlamentu Unii Europejskiej i Rady 2011/83/UE z dnia 25.10.2011.

Reklamacje i gwarancja

 1. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie posiada 12 miesięczną gwarancję.
 2. W przypadku reklamowanego towaru kupujący jest zobowiązany dostarczyć formularz reklamacji dostępny na stronie sprzedającego.
 3. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru.
 4. Uszkodzony towar kupujący dostarczy do siedziby firmy osobiście, przesyłką kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 5. Koszt transportu reklamowanego towaru do gwaranta pokrywa kupujący, zaś gwarant pokrywa koszty transportu reklamowanego towaru po wykonaniu obowiązków wynikających z gwarancji do uprawnionego z gwarancji.
 6. Gwarancja obejmuje wady ukryte produktu – wynikłe w trakcie poprawnej eksploatacji towaru. 
 7. W kwestiach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy ustawy Kodeks Cywilny (tekst jedn.: Dz. U. z 2014, poz. 121, 827) oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dn. 24.06.14 r., poz. 827) oraz  Dyrektywy Parlamentu Unii Europejskiej i Rady 2011/83/UE z dnia 25.10.2011.

Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe Klienta podlegają ochronie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z dn. 2014, poz. 1182, 1662).
 2. Klient składając zamówienie, zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, zgodnie z regulacjami art. 23 ust. 1 pkt. 1 oraz pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych.
 3. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (tekst jedn. Dz. U. z dn. 2014, poz. 1182, 1662), Serwis Internetowy 3D PHOENIX zapewnia wszystkim zarejestrowanym klientom możliwość wglądu do swoich danych oraz ich aktualizacji. Dane te mogą zostać w każdej chwili na prośbę użytkownika usunięte z bazy.
 4. Sklep wykorzystuje dane tylko dla własnych potrzeb i nie są one udostępniane innym podmiotom.
 5. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e – mail oraz na przetwarzanie przez sklep  www.3dphoenix.pl, danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie www.3dphoenix.pl (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z dn. 2014, poz. 1182, 1662), zwłaszcza regulacjami art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych).