WITAJ W 3D PHOENIX!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kontakt

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Łukasz Kaczmarczyk

CEO

Pomysłodawca i założyciel 3D PHOENIX,  posiada ogromną wiedzę o rynku druku 3D na świecie. Związany z branżą od 2013 r. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału GiK. W firmie pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego, przede wszystkim dba o skuteczne realizowanie ambitnych celów, jakie stawia sobie 3D PHOENIX. Rozwija również i wdraża najnowsze technologie i rozwiązania, poszerzając zakres usług i produktów oferowanych przez firmę. Pasją Łukasza jest tenis ziemny – posiada nawet licencję instruktora.

 

Mateusz Sobczak

Sales and Financial Director

Absolwent Wydziału Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zanim rozpoczął współtworzenie 3D PHOENIX przez 3 lata pracował jako menedżer w firmie finansowej, a następnie ponad 5 lat w banku, na stanowisku dyrektora. W 3D PHOENIX pełni funkcję dyrektora finansowego. Twierdzi, że sukces można osiągnąć dzięki determinacji, systematycznej pracy oraz stawianiu sobie coraz to bardziej ambitnych celów. Uważa, że w pracy najważniejsi są ludzie, ponieważ właśnie dzięki wspólnej i zespołowej pracy można osiągnąć najwięcej.

 

Patrycja Kacprzyk

Sales and Marketing Director

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, odpowiada za realizację strategii rozwoju prestiżowego miejsca, jakim jest Zortrax Store -wizytówki firmy Zortrax. Jest odpowiedzialna za współpracę z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. Odpowiada za rozwój firmy na rynkach zachodnich. W pracy i życiu przyświeca jej maksyma Henry’ego Forda: “Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.”

  +48 690-080-968
+48 22 299-81-16

[email protected]

HANDLOWCY

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

PROJEKTANCI

Marcin Benbenkowski

Rapid Prototyping Specialist

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej oraz specjalista w zakresie Rapid Prototyping. Od niemalże trzech lat zajmuje się zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie technologiami przyrostowymi. Na bieżąco poszerza wiedzę z zakresu innowacyjnych technologii i modelowania CAD 3D. Interesuje się również grafiką, motoryzacją, anime i dobrymi grami komputerowymi.

  +48 690-080-461
+48 22 299-81-07

[email protected]

Leszek Emil Buczek

Designer

Inżynier, artysta. Leszek skończył z wyróżnieniem Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Warszawskiej. Od ponad pięciu lat związany z rynkiem Rapid Prototyping oraz Reverse Engineering. Zwykle można go spotkać z ołówkiem i kartką papieru gdy szkicuje futurystyczne meble. Wyznaje zasadę, iż piękne przedmioty działają lepiej. Jego projekty są minimalistyczne lecz zmysłowe. W przyszłości prawdopodobnie członek pierwszej, załogowej misji na Marsa.

 +48 690 080 477
+48 22 299-81-05

[email protected]

SERWIS