KIM JESTEŚMY?

3D PHOENIX stanowi czołówkę sprzedawców drukarek oraz usług w technologii 3D na rynku środkowoeuropejskim.
Firma od ponad 2-óch lat utrzymuje ugruntowaną pozycję w dynamicznie rozwijającej się branży, stale poszerzając ofertę o nowe urządzenia i rozwiązania. Wyróżnia ją bogate portfolio,  usługi druku 3D w technologiach: FDM, Polyjet oraz SLS a także kompleksowość prowadzonych działań od projektowania 3D przez specjalistyczne szkolenia po serwis i konsultacje technologiczne.

WSPÓŁPRACA Z ZORTRAX

Polska marka Zortax produkująca drukarki 3D w bardzo szybkim tempie urosła do rangi jednego z największych i najlepszych dostawców tego typu urządzeń na świecie. Od samego początku swojego istnienia 3D PHOENIX jest jej głównym partnerem handlowym i jedynym w Polsce dystrybutorem maszyn marki Zortrax. To wyjątkowe wyróżnienie i zobowiązanie sprawiło, że rozwijamy się jeszcze dynamiczniej i cały czas doskonalimy poziom naszych usług.

3D Phoenix Store

3D PHOENIX jest założycielem jedynego w Polsce i pierwszego w Europie Środkowej salonu druku 3D. Funkcjonujący od grudnia 2015 roku 3D Phoenix Store jest przestrzenią skupiającą pasjonatów druku 3D. Jest to miejsce zarówno dla profesjonalistów, biznesmenów, którzy planują wdrożenie tej technologii w swoich firmach, biznesie jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z drukiem 3D. W salonie można zapoznać się z szerokim asortymentem produktów Zortrax, materiałami do druku 3D oraz częściami zamiennymi. Na specjalne życzenie organizujemy szkolenia, prezentacje oraz seminaria.

NASZE USŁUGI

DRUKOWANIE 3D

DRUKOWANIE 3D

Drukowanie 3D to proces, który wymaga nie tylko najlepszego projektu ale także dobrania właściwego materiału oraz maszyny i metodologii drukarskiej. Dzięki dostępowi do najlepszych drukarek oraz producentów surowców a także naszemu ogromnemu doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez cały proces i zrealizujemy dla Państwa każde zamówienie na najwyższym poziomie.

PROJEKTOWANIE 3D

PROJEKTOWANIE 3D

Sztuka druku 3D zaczyna się oczywiście od projektu. Przeniesiemy każdy pomysł i projekt z Państwa wyobraźni do rzeczywistości.

SKANOWANIE 3D

SKANOWANIE 3D

Skanowanie 3D to odwrotny względem druku 3D proces. Wykonujemy go na najlepszych skanerach 3D firmy Smarttech skanujących obiekty z dokładnością 10 mikronów. Przygotowujemy profesjonalne skany dla największych firm przemysłu z wielu, różnych branż.

SZKOLENIA

SZKOLENIA

Druk 3D to z jednej strony najszybciej rozwijająca się dziedzina technologiczna, z drugiej innowacja nadal stanowiąca wielkie wyzwanie dla firm. Oferujemy szkolenia z obsługi drukarek i skanerów 3D oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie modelowania obiektów. Pomagamy również w procesie wdrażania tej technologii w Państwa firmie.

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Kaczmarczyk

Mateusz Sobczak

ZAUFALI NAM