Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filament Z-Glass
Polski producent Zortrax stworzył absolutnie innowacyjny materiał, który zachwyca klientów 3D Phoenix, Warszawa. Filament Z-Glass został wymyślony na wzór szkła, jednak charakteryzuje się znacznie wyższą wytrzymałością. Zortrax zastosował w produkcji mieszankę włókna szklanego oraz termoplastycznego kopoliestru. To rozwiązanie pozwoliło na wypracowanie ochrony przed wysoką temperaturą, rozciąganiem oraz ścieraniem. Filament Z-Glass wykazuje odporność na sole, kwasy i zasady. Ponieważ cechuje go duża przepuszczalność światła, może być z powodzeniem stosowany do modelowania elementów przezroczystych.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, posiada w swojej ofercie innowacyjny filament Z-Glass. Zapraszamy do wypróbowania solidnego materiału, polskiego producenta Zortrax!

3D Phoenix – Warszawa. Filament Z-Glass.

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami o druku 3D, wydarzeniach organizowanych przez nas oraz specjalnymi ofertami, zostaw swój e-mail poniżej i napisz jak mamy się do Ciebie zwracać.

Wyślij mi swój newsletter (można zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl