Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filament Z-Ultrat – właściwości
Dostępny w ofercie 3D Phoenix, Warszawa, filament Z-Ultrat jest mieszanką cząsteczek plastiku, która charakteryzuje się wyjątkowo dużą wytrzymałością oraz niską elastycznością. Z tego powodu często jest wybierany do drukowania różnego rodzaju modeli architektonicznych, a także wzorów użytkowych. Posługując się materiałem, można także tworzyć prototypy części mechanicznych. Ta trwała i wytrzymała kompozycja jest coraz chętniej wykorzystywana – nie tylko w takich branżach, jak architektura czy inżynieria, ale także w sektorze przemysłowym. Minimalna rozszerzalność cieplna oraz brak zapachu to niewątpliwe atuty wyjątkowego filamentu Z-Ultrat.

Drukowanie modeli architektonicznych i nie tylko
Wykorzystanie filamentu Z-Ultrat pozwala nie tylko na sprawne drukowanie modeli architektonicznych czy prototypów części mechanicznych. Tworzywo poleca się do tworzenia makiet oraz różnego rodzaju modeli użytkowych, głównie ze względu na wytrzymałość oraz niską podatność na odkształcenia. Kompozycja ta jest dedykowana głównie do drukarki Zortrax M200, jednego z najnowocześniejszych sprzętów 3D, który oferuje wielomateriałowe wydruki doskonałej jakości. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj mieszanki, by nasze najśmielsze pomysły przybrały rzeczywisty kształt. Używając tworzyw przeznaczonych dla konkretnego modelu drukarki, jesteśmy w stanie uzyskać precyzyjnie odwzorowany obiekt fizyczny o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, posiada w swojej ofercie wielofunkcyjny filament Z-Ultrat. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych propozycji!

3D Phoenix – Warszawa. Filament Z-Ultrat.