Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

Z-PCABS – materiał doskonały do produkcji funkcjonalnych prototypów

Wśród filamentów, które oferuje sklep 3dphoenix.pl z siedzibą w Warszawie, jest Z-PCABS. To mieszanka ABS-u i poliwęglanu. Jest materiałem wykorzystywanym do wydruków 3D, cechującym się bardzo dużą wytrzymałością oraz odpornością termiczną. Reaguje bardzo dobrze zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Z-PCABS ma zastosowanie przy wydrukach komponentów strukturalnych, obudów do elektroniki. Nadaje się również do tworzenia elementów wyposażenia samochodów oraz przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Dlatego jest doskonałym materiałem do produkcji funkcjonalnych prototypów.

Z-PCABS – zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie

Idealny do drukowania przestrzennego filament Z-PCABS dostępny jest w ofercie naszego sklepu. Można go zakupić w siedzibie na terenie Warszawy lub zamówić online. Dedykowany jest zwłaszcza drukarkom Zortax 3D. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości wydruku 3D – materiał Z-PCABS sprawdzi się doskonale.