Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filament Z-Hips
Wydruk obudowy domowych lub przemysłowych urządzeń elektrycznych? Od teraz to błahostka! Odpowiednie właściwości sprawiły, iż filament Z-Hips wykorzystywany jest przede wszystkim do tworzenia projektów okazałych, o skomplikowanych kształtach. Filament charakteryzuje się wysoką odpornością na jakiekolwiek uderzenia. Dodatkowo, istnieje pełna dowolność w obróbce tworzonego obiektu. Problemem nie będzie zarówno malowanie, klejenie, jak i piaskowanie powierzchni.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, posiada w swojej ofercie specjalny filament – Z-Hips. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami poszczególnych propozycji, dostępnych w trzech kolorach: czarnym, szarym oraz białym. W razie jakichkolwiek pytań – chętnie służymy pomocą!

3D Phoenix – Warszawa. Filament Z-Hips.