Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Matowy, trwały i elastyczny filament Z-ABS
To klasyczny, najbardziej wydajny i wszechstronny materiał termoplastyczny. Jest łatwy w obróbce mechanicznej. Idealnie sprawdza się w druku części wymagających testowania, prototypów i modeli koncepcyjnych. Z-ABS, w połączeniu z Z-SUITE, zapewnia doskonałe właściwości estetyczne i mechaniczne drukowanych obiektów.

Spośród wielu materiałów dedykowanych do drukarek Zortrax 3D, na szczególne zainteresowanie zasługuje plastikowy filament Z-ABS. To matowe, trwałe i elastyczne tworzywo, znakomicie sprawdzi się do druku modeli, które mają być następnie poddawane obróbce. Materiał opracowany na bazie cząsteczek plastiku, dzięki temu, iż jest niezwykle elastyczny, po wydrukowaniu może być wygładzany, malowany czy rzeźbiony. Drukując konkretny obiekt fizyczny przy użyciu filamentu Z-ABS, tworzywo to jest topione oraz wytłaczane przy pomocy rozgrzanej dyszy urządzenia. Kolejne warstwy twardnieją wraz z upływem czasu, tworząc w ten sposób gotowy do użytkowania model.

Drukowany sprzęt RTV i AGD?
Dzięki coraz szerszej gamie różnego rodzaju tworzyw dedykowanych do drukarek 3D, stało się możliwe tworzenie coraz bardziej nietypowych modeli i obiektów fizycznych. Poza materiałami tworzonymi na bazie drewna z odzysku, polimerów oraz poliwęglanu, rośnie popularność filamentu Z-ABS. Również klienci naszego sklepu 3D Phoenix – Warszawa, coraz częściej sięgają po ten materiał. Mieszanka ta jest trwała i elastyczna, dzięki czemu świetnie sprawdza się do drukowania części mechanicznych, prototypów sprzętu AGD i RTV oraz różnego typu elementów gotowych do użycia. Atutem tego tworzywa jest podatność na obróbkę chemiczną i mechaniczną – materiał może być także z powodzeniem poddawany malowaniu czy wygładzaniu. Dzięki charakterystycznej, nieprzezroczystej powierzchni, stworzony model pozostaje gładki i wolny od zacieków.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, posiada w swojej ofercie popularny filament Z-ABS. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty i wypróbowania niezawodnego materiału!

3D Phoenix – Warszawa. Filament Z-ABS.