Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

Filament SmartABS – materiał bez wad

SmartABS to poprawiona wersja filamentu znanego na rynku pod nazwą ABS. Zmiany dotyczą zmniejszenia skłonności materiału do kurczenia się, które stanowiło główną wadę poprzednika. Warstwy filamentu SmartABS cechują się bardzo dobrą łączliwością. Wskazana temperatura podczas druku to 250°C.

Uniwersalny filament SmartABS stworzony do dużych wydruków.

Równie ważna, co świetna jakość materiału, jest także inna cecha filamentu SmartABS. Tworzywo nada się niemalże do wszystkich drukarek zdolnych do druku metodą FDM. Filament SmartABS świetnie sprawdza się podczas tworzenia dużych modeli. Charakterystyka reszty filamentów znajduje się w zakładce „Materiały”.