Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

Drukowane drewno

Technologia drukowania trójwymiarowego na przestrzeni ostatnich lat stała się niesłychanie popularna. Wraz z nią zaczęto tworzyć rozmaite rodzaje filamentów. Są to mieszanki o starannie opracowywanym składzie, przeznaczone do innowacyjnych drukarek 3D. Jedną z takich kompozycji stanowi filament LayWood, stworzony na bazie drewna z odzysku oraz cząsteczek polimerów. Mieszanka ta sprawia, że po wydruku, obiekt nie tylko wygląda, ale także pachnie jak naturalny surowiec. Warto zaznaczyć, że LayWood jest dedykowany do wszystkich drukarek typu RepRap.

Filament LayWood – poczuj zapach lasu!
Unikalna kompozycja LayWood stanowi mieszankę drewna i plastiku, która w dużym stopniu zrewolucjonizowała wygląd obiektów fizycznych, tworzonych przy pomocy nowoczesnych drukarek 3D. Wykorzystując ten charakterystyczny filament, możemy sprawić, że przedmiot uzyska nie tylko fakturę, ale także zapach zbliżony do naturalnego aromatu drewna. Po wyjściu z drukarki, można poddać obiekt dalszej obróbce – np. wierceniu, cięciu czy malowaniu. Co więcej, starannie opracowany skład kompozycji LayWood sprawia, że jest ona w stanie zmienić kolor w zależności od temperatury wydruku – im wyższa, tym ciemniejszą barwę uzyska przedmiot. Posługując się filamentem, można zatem poszerzyć swoje możliwości i tworzyć wyjątkowe obiekty fizyczne, które będą odznaczać się unikatowym wyglądem i zapachem!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.