Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filamenty ABS oraz Z-ABS – istota temperatury
Jednym z najbardziej popularnych materiałów do druku w 3D jest filament ABS. Projektowanie przy pomocy tego filamentu – w zależności od rodzaju tworzywa – odbywa się przy temperaturze wahającej się od 215 do 250°C. Właściwe rozgrzanie filamentu ABS jest potrzebne, aby otrzymać zamierzony przez nas efekt. Sklep 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie poleca wydruk przestrzenny z wykorzystaniem sprawdzonych i polecanych materiałów, jakimi są filamenty ABS oraz Z-ABS.

Właściwości materiału
Z uwagi na wysoki wskaźnik tarcia (w przeciwieństwie do filamentu PLA), filament ABS przeznacza się głównie do drukowania niewielkich elementów z dużą ilością szczegółów. To materiał kruchy, ale twardy, wytrzymały i trudny do zarysowania. Cechuje się elastycznością – jest bardzo łatwy w obróbce. Filament ABS ma skłonność do zmniejszania objętości w chwili rozpuszczania się, przez co materiał narażony jest na pękanie. Bardzo łatwo można temu zapobiec, utrzymując stały wskaźnik temperatury we wnętrzu drukarki (zaleca się osłonięcie urządzenia). Charakterystyka wszystkich tworzyw jest dostępna w zakładce „Materiały”.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, posiada w swojej ofercie oba doskonałe materiały – filament Z-ABS oraz ABS. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. W razie wątpliwości – służymy pomocą!

3D Phoenix – Warszawa. Filament ABS i Z-ABS.