Predefined Color Schemes
Choose Your Layout Style

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filament Orbi-Tech: GelLay, LayFelt, TPU
Filamenty marki Orbitech, m.in. GelLay, LayFelt, oraz TPU, to wytrzymałe i innowacyjne materiały wykorzystywane w druku 3D, dystrybuowane w atrakcyjnych cenach. Nasz sklep w mieście Warszawa oferuje Państwu zakup tego materiału. Filamenty marki Orbitech cechują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu modele wykonywane z użyciem filamentu wyprodukowanego przez firmę Orbitech są odporne na różnego rodzaju odkształcenia i złamania.

Marka Orbi-Tech stworzyła materiał – filamenty GelLay, LayFelt i TPU – który posiada solidne wiązania między warstwami. Pozwala to na pracę bez obaw o wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Nasza firma w Warszawie gorąco zachęca do zapoznania się z produktami marki Orbi-tech, które wyniosą przyjemność z tworzenia modeli przestrzennych na zupełnie inny poziom. Filamenty marki Orbi-Tech są na tyle mocne i wytrzymałe, że wytrzymują druk w warunkach aż do ok. 260°C. Ponadto, oferowane filamenty Orbi-tech charakteryzują się odpornością na temperatury dochodzące aż do 102°C. Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu w Warszawie i do zakupów materiałów, w filamentów GelLay, LayFelt lub TPU marki Orbitech, na które oferujemy przystępne ceny.

Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie, dotyczące produktów Orbitech i ich ceny oraz pomogą w odpowiednim doborze produktów tak, by pasowały one idealnie do Państwa potrzeb.

Pracuj z produktami Orbi-tech – GelLay, LayFelt, TPU. 3D Phoenix, Warszawa – zapraszamy!