Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filament NinjaFlex

Niezwykle elastyczne filamenty Ninjaflex charakteryzują się szczególną spójnością międzywarstwową, przy jednoczesnej giętkości. Elastyczność ta odpowiada za trwałość i chroni przed ścieraniem. Dodatkowo filament Ninjaflex posiada pamięć kształtu. Właściwości materiału gwarantują wysoką jakość otrzymywanych obiektów, a także odporność na wilgoć i wysokie temperatury. Co ważne, podczas druku przestrzennego, Ninjaflex charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do stołu roboczego.

Przed przystąpieniem do druku, warto zapoznać się z dokładnymi parametrami, takimi jak sugerowana temperatura.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, oferuje filament Ninjaflex w aż 26 kolorach. Wszystkie produkty dostępne są w stałej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

3D Phoenix – Warszawa. Ninjaflex.