Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

PET-G z rodziny Hbot3D Filaments jest specjalnym materiałem zaprojektowanym do druku 3D w technologii FDM . Materiał ten charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi, niską absorpcją wody, praktycznie zerowym skurczem termicznym, dobrą adhezją pomiędzy warstwami. Jest jednym z najwytrzymalszych materiałów przeznaczonych do druku 3D i zgodnie z deklaracją producenta może być stosowany do kontaktu z żywnością (FCA – Food Contact Acceptable).

PET-G możemy zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebna jest częściowa przejrzystość, odporność na wodę oraz możliwość kontaktu z żywnością (modele szyb i elementów szklanych, naczynia i sztućce, pojemniki na żywność, butelki na napoje). Dodatkowo jest dwukrotnie bardziej wytrzymały na rozciąganie niż jego wysoko transparentny odpowiednik H-GLASS.

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami o druku 3D, wydarzeniach organizowanych przez nas oraz specjalnymi ofertami, zostaw swój e-mail poniżej i napisz jak mamy się do Ciebie zwracać.

Wyślij mi swój newsletter (można zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl