Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

Filament ColorFabb PLA/PHA
Doświadczona holenderska firma ColorFabb opracowała wyjątkowy filament, charakteryzujący się doskonałą jakością. Zmieszanie dwóch materiałów – PLA oraz PHA – spowodowało, że filamenty ColorFabb PLA/PHA charakteryzują się zwiększoną giętkością. Dodatek PHA powoduje niski poziom kruchości, odwrotnie do obiektów wykonanych jedynie z materiału PLA. Drukowane modele wyróżniają się gładką powierzchnią, porównywalną do obiektów wykonanych z ABS.

Przed przystąpieniem do druku, warto zapoznać się z dokładnymi parametrami, takimi jak sugerowana temperatura. Warto zaznaczyć, iż filament ColorFabb może być z powodzeniem wykorzystywany w drukarkach, które nie posiadają podgrzewanej platformy.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, oferuje filamenty ColorFabb PLA/PHA w aż 30 pastelowych odcieniach. Wszystkie produkty dostępne są w stałej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

3D Phoenix – Warszawa. Filament ColorFabb PLA/PHA.