Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

3D Phoenix – Warszawa, prezentuje:

ColorFabb
Doświadczony producent filamentów, holenderskie przedsiębiorstwo ColorFabb, specjalizuje się w tworzeniu trwałych i niezawodnych materiałów. Dzięki temu ColorFabb zyskało popularność wśród klientów na całym świecie! W ofercie uznanego producenta znajdują się filamenty z włókna węglowego, metaliczne, w formie granulatu i inne. Z powodzeniem sprawdzą się w przestrzennym druku profesjonalnym oraz amatorskim. Filamenty ColorFabb poddawane są ciągłym testom, w celu dopasowania do wymagań odpowiednich urządzeń 3D.

Firma 3D Phoenix z siedzibą w Warszawie, posiada w swojej ofercie filamenty ColorFabb PLA/PHA. Zachęcamy do zakupu materiałów w pastelowych kolorach, które są wyróżnikiem produktów ColorFabb. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

3D Phoenix – Warszawa. Filament ColorFabb.