Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

Zortrax jest producentem znanym nie tylko z bardzo dobrych drukarek, ale również z świetnych materiałów, których wysoka jakość stanowi podstawę dla jakości wydruków tworzonych przez drukarki M200 oraz M300.

Materiał musi więc charakteryzować się bardzo wysoką powtarzalnością jakości. Materiały Zortraxa tą powtarzalność oferują dzięki bardzo wysokiemu reżimowi technologicznemu przy ich produkcji oraz wysokimi standardami ich przechowywania.

Możemy wyróżnić 6 różnych materiałów oferowanych przez Zortraxa:
Z-ABS; Z-Ultrat; Z-HIPS; Z-PETG; Z-GLASS; Z-PCABS