Drukarki, filamenty 3D i akcesoria – sklep

Witamy w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy doskonałe drukarki 3D Zortrax M200, M300 oraz INVENTURE, które są łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów z całego świata. Ponadto w ofercie znajdziesz także duży wybór wysokiej jakości filamentów 3D – trwałych i odpornych materiałów, które doskonale sprawdzą się podczas drukowania 3D różnorodnych przedmiotów. Posiadamy również wiele akcesoriów oraz części zamiennych do drukarek Zortrax, jak np. panele boczne, wentylator do głowicy, platformy perforowane i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3D PHOENIX i zakupów online.

Podkładki i preparaty adhezyjne z naszej oferty to rozwiązania pozwalające zminimalizować ryzyko odklejenia się modelu od platformy roboczej.
Łatwe do nanoszenia bezpośrednio na platformę roboczą preparaty znakomicie zwiększają przywieranie drukowanego modelu do podłoża. Idealnie zastępują tzw “sok z ABS”.
Podkładki adhezyjne naklejane na stół roboczy zwiększają przyczepność drukowanego modelu bez konieczności stosowania taśmy kaptonowejl lub papierowej, soku z ABS innych preparatów.
To wygodne rozwiązania, które znacząco poprawią jakość Twoich wydruków 3D.