APPLICATION PRINT 3D

MEDYCYNA

Technologia druku przestrzennego zrewolucjonizowała wiele dziedzin medycyny oraz edukacji medycznej począwszy od stomatologii na chirurgii kończąc. Modele narządów ludzkich wydrukowane w 3D wykorzystywane są przez lekarzy do ćwiczenia i planowania skomplikowanych zabiegów zaś innowacyjne i najlepsze maszyny 3D są w stanie wydrukować implant zęba lub kości.

ARCHITEKTURA

We współczesnej architekturze powstają coraz bardziej nietypowe kształty. Zaskakujące, niezwykłe, wzbudzające podziw. Druk 3D pozwala zaś urzeczywistnić nawet najbardziej skomplikowany projekt. Co więcej wydrukowanie modelu 3d wymyślonej bryły jest mniej pracochłonne i bardziej dokładne niż samodzielne tworzenie makiety.

MODA

Współczesna moda to już nie tylko wykroje i fasony. Innowacyjna i odkrywcza moda korzysta z technologii druku 3D. Dzięki temu możesz stworzyć indywidualną, wymyśloną przez Ciebie, idealnie zaprojektowaną i dopasowaną kreację szybciej niż myślisz.

POLECANE PRODUKTY

NASZE USŁUGI

Szkolenia

Druk 3D to z jednej strony najszybciej rozwijająca się dziedzina technologiczna, z drugiej innowacja nadal stanowiąca wielkie wyzwanie dla firm. Oferujemy szkolenia z obsługi drukarek i skanerów 3D oraz zajmujemy się doradztwem w zakresie modelowania obiektów. Pomagamy również w procesie wdrażania tej technologii w Państwa firmie.[więcej]

Projektowanie 3D

Sztuka druku 3D zaczyna się oczywiście od projektu. Przeniesiemy każdy pomysł i projekt z Państwa wyobraźni do rzeczywistości.[więcej]

PROCES DRUKOWANIA

1

1
IDEA

2

2
PROJEKTOWANIE 3D

3

3
DRUKOWANIE 3D

4

4
EFEKT 3D

NASI KLIENCI O NAS

AKTUALNOŚCI