Drukarki Robo

Niezwykle wydajne inteligentne drukarki 3D z Wi-Fi

Robo to niezwykle wydajna i inteligentna drukarka 3D z Wi-Fi, która pozwoli ci zająć się projektami o dużej skali i stworzyć wszystko co sobie wyobrazisz prosto ze smartfonu lub tabletu z aplikacją mobilną Robo. Stworzona do zaawansowanych wydruków, Robo posiada dużą przestrzeń do drukowania o wymiarach 20 x 20 x 25 cm, wbudowany kolorowy 5-calowy dotykowy wyświetlacz, zintegrowaną kamerę, wiodącą szybkość druku oraz zdejmowany, podgrzewany i automatycznie poziomowany stół – drukuje w 30 różnych materiałach i do tego możesz zainstalować dodatkową głowicę do drukowania dwoma materiałami jednocześnie. Kiedy tworzysz coś na poważnie – rób to z Robo.

Kompaktowa Inteligentna Drukarka 3D

Robo C2 to kompaktowa inteligentna drukarka 3D z Wi-Fi, która daje ci wolność tworzenia wszystkiego co sobie wyobrazisz prosto z aplikacji mobilnej Robo. Zaprojektowana by zmieścić się w każdym miejscu pracy lub w domu, Robo C2 posiada optymalną przestrzeń druku o wymiarach 12,5 x 12,5 x 15 cm, 3,5” kolorowy dotykowy wyświetlacz, wiodącą prędkość druku, automatycznie poziomowany stół i pozwala na drukowanie ponad 20 różnych materiałów. Kiedy tworzysz coś na poważnie – rób to z Robo.

Niezwykle wydajna inteligentna drukarka 3D z Wi-Fi

Robo R2 to niezwykle wydajna i inteligentna drukarka 3D z Wi-Fi, która pozwoli ci zająć się projektami o dużej skali i stworzyć wszystko co sobie wyobrazisz prosto ze smartfonu lub tabletu z aplikacją mobilną Robo. Stworzona do zaawansowanych wydruków, Robo R2 posiada dużą przestrzeń do drukowania o wymiarach 20 x 20 x 25 cm, wbudowany kolorowy 5-calowy dotykowy wyświetlacz, zintegrowaną kamerę, wiodącą szybkość druku oraz zdejmowany, podgrzewany i automatycznie poziomowany stół – drukuje w 30 różnych materiałach i do tego możesz zainstalować dodatkową głowicę do drukowania dwoma materiałami jednocześnie. Kiedy tworzysz coś na poważnie – rób to z Robo.