Drukarki Hbot

Drukarka 3D Hbot F300 to urządzenie do wytwarzania przyrostowego przeznaczone dla profesjonalistów.

Przestrzeń robocza 300 x 300 x 300 mm
Drukarka HBOT 3D F300 jest urządzeniem do zastosowań profesjonalnych. W tym celu dobrano optymalny rozmiar pola roboczego tak, aby zachować najwyższą jakość wydruków jednoelementowych
Zamknięta komora robocza
Dzięki zamkniętej komorze roboczej oraz stołowi grzejnemu o mocy 300W, możliwe jest drukowanie dużych gabarytowo obiektów zmniejszając jednocześnie prawdopodobieństwo pęknięcia, rozwarstwienia i odkształcenia wydruków.
Łatwość obsługi
Drukarkę HBOT 3D F300 zaprojektowano tak, aby każdy mógł szybko nauczyć się materializować swoje pomysły. Stworzyliśmy innowacyjny system półautomatycznego poziomowania platformy roboczej i pozycjonowania osi Z, intuicyjną obsługę poprzez dotykowy wyświetlacz LCD oraz uproszczony interfejs użytkownika nie wymagający wiedzy specjalistycznej. Dodatkowo oferujemy bezpłatne szkolenie, które otrzymuje każdy klient w siedzibie firmy przy odbiorze drukarki.
Dostosowana do Twoich potrzeb
Możliwość wymiany dyszy (dostępne średnice: 0.2 mm, 0.4 mm (standard), 0.6 mm, 0.8 mm, 1.0 mm) pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów wydruku w zależności od stawianych wymagań.
Niezawodność
Drukarka 3D jest przystosowana do pracy ciągłej, została przetestowana pod kątem procesu druku trwającego kilka dni, zapewnia wysoką prędkość druku (do 150 mm/s) , dokładność pozycjonowania głowicy (+/- 0,05 mm) i powtarzalność, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Urządzenie pracuje samodzielnie bez połączenia z komputerem.
Wytrzymałość
HBOT 3D F300 to profesjonalnie wykonane urządzenie zbudowane na podzespołach renomowanych producentów. Aluminiowa konstrukcja ramy nośnej gwarantuje odpowiednią sztywność całego układu.
Kontrola
Zdalna komunikacja za pośrednictwem portu USB, przechowywanie plików do wydruku na łatwo dostępnej karcie SD.
Jakość
Nasza drukarka 3D w całości produkowana jest w Polsce co gwarantuje jej wysoką jakość i dostępność od dnia premiery. Własny zespół R&D zlokalizowany we Wrocławiu dba o ciągły rozwój urządzenia i jego oprogramowania oraz testuje i sukcesywnie wprowadza do oferty nowe materiały do druku 3D specjalnie dobrane pod nasze drukarki.
Bogata gama materiałów
HBOT 3D F300 może drukować dowolnym materiałem termoplastycznym o temperaturze topnienia do 260°C. Dajemy użytkownikom dostęp do bogatej gamy filamentów, którą stale poszerzamy: PC-ABS, ABS-X, PP, PLA-X, PLA, ASA-X, PET-G, PET-G ESD (na zamówienie), TPU, HIPS oraz H-GLASS. Dzięki kontroli jakości i dostosowaniu parametrów pracy maszyny z naszymi materiałami jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wydruków 3D.
Kompatybilność
Oprogramowanie wykorzystywane do pracy z urządzeniem HBOT 3D F300 jest przystosowane do najnowszych systemów operacyjnych oferowanych przez wszystkie największe firmy, takie jak Microsoft, Apple czy Linux pozwalając na wygodę i bezpieczeństwo pracy w każdym środowisku.
Zgodność urządzenia HBOT 3D F300 oraz dedykowanego oprogramowania z formatami plików takimi jak STL, OBJ i AMF pozwala na elastyczność w doborze do środowiska projektowego. Potwierdzamy kompatybilność z inżynierskimi środowiskami CAD 3D takimi jak SolidWorks, CATIA, NX, AutoDesk Inventor, SolidEdge, Creo (Pro/ENGINEER). Ponadto akceptowalne formaty wyeksportować można w DesignSpark Mechanical, Google SketchUp, Rhino, ZW3D, IronCAD Autodesk 3DS Max, 123 Design, Blender oraz wiele innych.